بازی رانندگی با گرافیک خارق العاده - GT Racing 2: The Real Car Exp به روز رسانی به آخرین نسخه

مسابقه سرعت و جدال با جاده بازی جدید از مطرح ترین کمپانی بازی سازی گیم لافت این بار برای اندروید یک شاهکار در سبک بازی های رانندگی و ریسینگ با نام GT Racing 2: The Real Car Exp که تجربه ای باور نکردنی از ری بازی های مسابقه ای و اتومبیل رانی را برای شما فراهم خواهد کرد.

جی تی ریسینگ 2: تجربه واقعی اتومبیل رانی نام فارسی بازی است که بی شک میلیون کاربر در هفته اول ارائه این بازی آن را دانلود کرده اند و امر پس از گذشت مدت زمانی این بازی از مرز چند ده میلیون نفر نصب گذشته است. یک بازی برای تجربه اوج هیجان با صحنه های واقعی و فیزیک کاملا واقعی برای کنترل بهتر خودرو ها! در بازی GT Racing 2: The Real Car Exp تمام خودروهای گرانقیمت دنیا از جمله انواع مرسدس بنز ها و بوگاتی ها و نیسان و داتسون و فراری ها و.... وجود دارد.

از ویژگی های اصلی این بازی می توانیم به گرافیک خارق العاده آن اشاره کنیم که شما از آن لذت خواهید برد. همچنین آرشیو کامل از انواع اتومبیل های مسابقه ای که تولید شده از بزرگترین کمپانی های دنیا هستند نیز ویژگی دیگر جی تی ریسینگ است, البته نباید کنترل کننده بازی را نیز نادیده گرفت که به نقل از کمپانی سازنده, Gameloft کنترل و فیزیک واقعی متفاوت را تجربه خواهید کرد.

یک بازی ریسینگ با گرافیک خارق العاده از کمپانی Gameloft با حجم حدودی 800 مگابایت +تریلر + دیتا + آموزش نصب
بازی رانندگی اندروید GT Racing 2: The Real Car Exp 1.3.0 با گرافیک خارق العاده